Bruno Paul

Materiály

Lapitec

Lapitec je 100% přírodní materiál s plně probarveným profilem a maximální tepelnou odolností. Je to nejodolnější deska na trhu. Díky své tvrdosti neztrácí na atraktivním vzhledu ani po dlouhodobém užívání. Lapitec je vhodný k využití do interiéru i exteriéru.

Popis materiálu Lapitec

Lapitec se vyrábí z přírodních minerálů, jedná se o 100% přírodní materiál bez přítomnosti pryskyřice. Vyniká tvrdostí a odolností proti poškrábání. Speciální vrstva Bio-Care dodává materiálu nenasákavý povrch a zajišťuje snadnou údržbu. Materiál Lapitec je odolný vůči UV záření, extrémním teplotám, hořlavinám a chemickým látkám. Lapitec je nejodolnější recyklovatelná keramická deska na trhu, která zaručí dlouhou životnost v interiéru i exteriéru.

Registrace záruky u společnosti Lapitec

Technický manuál

Odolnost do 300 °C

UV stabilní

Dlouhá životnost

Odolný proti poškrábání

Odolný proti šťávám

Bio-Care

Líbí se vám tento materiál?

Možnosti použití

Lapitec je nejlepší volba pro zákazníky, kteří hledají odolný a bezúdržbový materiál s dlouhou životností. Je vhodný pro interiérové i exteriérové realizace, protože jedna z jeho vlastností je UV stabilita. Tento materiál můžete využít jako pracovní plochu do kuchyně, podlahovou krytinu, ale i na fasádu. Materiál Lapitec můžete použít také na schodiště, parapety, bazény jako velkoformátové obklady. Lapitec nabízíme v rozsáhlé barevné škále a povrchové úpravě Lux, Lithos, Vesuvio, Satin. 

 

Dřezy Lapitec Orion

Dřezy Orion se vyznačují výbornou barevnou stálostí. Byla na nich testována tepelná odolnost, kdy pánev s horkým olejem byla v dřezu ponechána 10 minut; u dřezu se neprojevily žádné známky poničení. K žádnému poškození ani prasknutí dřezu nedošlo ani po testování teplotního šoku. Více informací o dřezech Lapitec.

 

Dřezy Bruno paul
Dřez Lapitec od Bruno Paul
Bruno paul
Bruno paul

 

 

Rozměry desky

JUMBO = 3440 x 1540 mmOpracování materiálu

LS2F

Oboustranná 2mm do hladka vyleštěná fazeta z horní a spodní strany

Rádius R3

Ručně opracovaná horní hrana do oblouku s vyleštěnou pohledovou hranou

Shark

Ručně opracovaná hrana s horní jednostrannou 2mm fazetou a spodním podkosením na 45°

Podlepená 45st

Podlepená hrana zkosená na 45 stupňů

Hrana podlepená s přiznaným spojem

Hrana podlepená s přiznaným spojem

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.