Bruno Paul

Materiály

Lapitec

Lapitec je 100% přírodní materiál s plně probarveným profilem a maximální tepelnou odolností. Je to nejodolnější deska na trhu. Díky své tvrdosti neztrácí na atraktivním vzhledu ani po dlouhodobém užívání. Lapitec je vhodný k využití do interiéru i exteriéru.

Popis materiálu Lapitec

Lapitec se vyrábí z přírodních minerálů, jedná se o 100% přírodní materiál bez přítomnosti pryskyřice. Vyniká tvrdostí a odolností proti poškrábání. Speciální vrstva Bio-Care dodává materiálu nenasákavý povrch a zajišťuje snadnou údržbu. Materiál Lapitec je odolný vůči UV záření, extrémním teplotám, hořlavinám a chemickým látkám. Lapitec je nejodolnější recyklovatelná keramická deska na trhu, která zaručí dlouhou životnost v interiéru i exteriéru.

Registrace záruky u společnosti Lapitec

Technický manuál

Odolnost do 300 °C

UV stabilní

Dlouhá životnost

Odolný proti poškrábání

Odolný proti šťávám

Bio-Care

Líbí se vám tento materiál?

Možnosti použití

Lapitec je nejlepší volba pro zákazníky, kteří hledají odolný a bezúdržbový materiál s dlouhou životností. Je vhodný pro interiérové i exteriérové realizace, protože jedna z jeho vlastností je UV stabilita. Tento materiál můžete využít jako pracovní plochu do kuchyně, podlahovou krytinu, ale i na fasádu. Materiál Lapitec můžete použít také na schodiště, parapety, bazény jako velkoformátové obklady. Lapitec nabízíme v rozsáhlé barevné škále a povrchové úpravě Lux, Lithos, Vesuvio, Satin. 

 

Dřezy Lapitec Orion

Dřezy Orion se vyznačují výbornou barevnou stálostí. Byla na nich testována tepelná odolnost, kdy pánev s horkým olejem byla v dřezu ponechána 10 minut; u dřezu se neprojevily žádné známky poničení. K žádnému poškození ani prasknutí dřezu nedošlo ani po testování teplotního šoku. Více informací o dřezech Lapitec.

 

Dřezy Bruno paul
Dřez Lapitec od Bruno Paul
Bruno paul
Bruno paul

 

 

Rozměry desky

Pro sílu materiálu 12 mm a 20 mm jsou výrobní rozměry desek 1540x3440 mm.
Pro sílu materiálu 30 mm jsou výrobní rozměry desek 1500x3400 mm.

Tyto rozměry jsou však bez nutných technologických ořezů.

Pro sílu materiálu 12 mm je technologický ořez 20 mm z každé strany desky. Pro sílu materiálu 20 mm je technologický ořez 30 mm z každé strany desky. Pro sílu materiálu 30 mm je technologický ořez 40 mm z každé strany desky.Opracování materiálu

LS2F

Oboustranná 2mm do hladka vyleštěná fazeta z horní a spodní strany

Rádius R3

Ručně opracovaná horní hrana do oblouku s vyleštěnou pohledovou hranou

Shark

Ručně opracovaná hrana s horní jednostrannou 2mm fazetou a spodním podkosením na 45°

Podlepená 45st

Podlepená hrana zkosená na 45 stupňů

Hrana podlepená s přiznaným spojem

Hrana podlepená s přiznaným spojem

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.