Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-05.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Bruno Paul

Kámen v interiéru

Je na Vaší kreativitě jak propojíte naše materiály se svým interiérem. Zábradlí, kamenné parapety, květináče, stoly a mnoho dalšího. To je jen zlomek z možností využití materiálů Bruno Paul.

využitelnost kamene v interiéru

Kamenné desky mají v interiéru různorodé uplatnění. Jedním z hlavních použití je kamenný obklad. Ten můžeme využít například na obložení stěn, schodů, zábradlí, dlažby či obklady krbů. Do interiéru můžeme využít všechny naše materiály: Technistone, Lapitec, Compact i přírodní kámen. Při použití našich materiálů pro dlažbu je důležitou vlastností úroveň protiskluzu od R10 až po R13. To zaručí bezpečný pohyb jak v interiéru tak exteriéru. Dlažba je také vhodná pro implementaci podlahového topení. Dalším uplatněním našich materiálů může být například obklad krbu. Tím se z Vašeho krbu stane dominanta Vašeho interiéru a sjednotí vzhled celého prostoru. Zajímavým designovým, ale zároveň velice funkčním příkladem je kamenné schodiště. Působí nejen elegantně, ale dodá Vašemu interiéru luxusní vzhled, který rozzáří celý prostor. Je na Vaší kreativitě jak propojíte naše materiály se svým interiérem. Zábradlí, kamenné parapety, květináče, stoly a mnoho dalšího. To je jen zlomek z možností využití materiálů Bruno Paul.

Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
 


Technistone

Materiál Technistone nám nabízí velikosti dlažby 30x30cm, 60x30cm, 60x60cm 120x120cm. Úroveň protiskluzu je R9 a R10. Je vhodný pro pokládku na podlahové topení. Musí se dodržovat dilatační spára.


Lapitec

Největší výhodou materiálu Lapitec je možnost velkoformátových rozměrů 300x150cm. Materiál Lapitec také nabízí, už předpřipravené rozměry dlažeb: 150x300cm, 150x150cm, 150x75cm, 75x75cm, 50x50cm. Úroveň protiskluzu je R9 až R13. Je vhodný pro pokládku na podlahové topení. Lapitec lze využít také na obklady stěn, schody, krby, koupelny, kuchyně, dlažby a parapety.


Compact

Tento materiál je jedinečný svou tloušťkou 12mm. Díky této vlastnosti je ideální volbou na obložení nábytku, krbů a stěn. Compactní pracovní desky jsou jedinečné svým černým jádrem.

Přírodní kámen

Žula se liší v odstínu i kresbě, čímž získává svou jedinečnost a nezaměnitelný charakter. Žula je přírodní kámen, který vyniká svou tvrdostí a odolností. Přírodní kámen je jedinečný, protože každý vytěžený kus má svou nenahraditelnou strukturu.
Žulová deska bude ve Vašem interiéru elegantní a jedinečná. Žulové desky jsou před instalací důkladně naimpregnované. Přírodní kámen je využíván v interiéru například jako dlažba, obklad stěn, obklad krbů, koupelen, schody, zábradlí a parapety. Dlažby se řežou v různých rozměrech dle individuálních požadavků. Přírodní kámen je nejvhodnější materiál na obklad krbů, protože odolává vysokým teplotám. Nejpoužívanější materiály: travertin, žula, mramor, onyx.

Proč bruno paul

poradíme

Navštivte síť našich partnerů, kteří Vám profesionálně zodpoví Vaše dotazy a na základě individuálních požadavků Vám rádi pomohou.

zaměříme

O profesionální zaměření se postará náš tým odborníků, který pracuje s moderním zařízením PROLINER.

vyrobíme

Vyrobíme na míru a bez kompromisů. Díky nejmodernějším technologiím dosahujeme vysoké kvality a efektivity.

namontujeme

Montážní tým přijede na určené místo dle Vašich časových požadavků a provede odbornou instalaci k Vaší spokojenosti.

        Naše realizace

 

 

Potřebujete najít prodejce?

Hledejte prodejce dle města:

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.