Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-05.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Bruno Paul

Kamenná koupelna

Rozjasněte Vaší koupelnu materiály od Bruno Paul. Nabízíme Vám široký výběr materiálů, povrchů a barev. Každý materiál má specifické vlastnosti, které přemění Vaší koupelnu na místo, kde budete rádi trávit svůj čas. Inspirujte se v naší galerii koupelen.

Koupelnová Deska z Kamene

Moderní koupelny preferují jemnost a jednoduchý design. Naše materiály jsou vyráběny v jemných dekorech, které působí příjemně. V koupelně můžete naše materiály využít na obklady stěn, obklady sprchových koutů, pracovní desky pod umyvadlo či obložení vany. Výhodou našich materiálů jsou velké formáty, které lze použít jako velkoformátový obklad. Kamenné desky mají vynikající vlastnosti, jako jsou například: nenasákavost, odolnost vůči skvrnám a dosahují úrovně protiskluzu od R10 po R13. Hlavní výhodou je bezespárovost a snadná údržba našich materiálů. Využitím našich materiálů ve Vaší koupelně získáte věčný trend designu.

Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
 

Lapitec

Materiál Lapitec je nenasákavý, extrémně tvrdý a odolný vůči vysokým teplotám. Nabízí širokou škálu uplatnění. Tento materiál je nejodolnější na trhu a skládá se ze 100% přírodních surovin. Je jediným slinutým kamenem ve světě, který je uznáván v kultůře designu. Koupelna je jednou z nejdůležitejších částí domu, kde Lapitec dodá nadčasovou auru, lehkost a eleganci. Vyžaduje minimální údržbu a zaručuje nejvyšší stupeň hygieny.  Materiál Lapitec dosahuje úrovně protiskluzu R10 až R13 a je tak vhodný do interiéru i exteriéru.

TECHNISTONE

Spojením přírodních materiálů s nejmodernějšími výrobními technologiemi vzniká jedinečný materiál, který dosahuje vynikajících vlastností, zejména vysoké pevnosti a kompaktnosti. Zákazníci oceňují především snadnou údržbu, neporézní povrch a vysokou odolnost vůči bakteriím a poškrábání. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat tvrzený kámen s ostatními prvky interiéru.Tento materiál dosahuje vynikajících vlastností, díky originální výrobní technologii Breton. Materiál Technistone dosahuje úrovně protiskluzu R9 a R10.

Compact

Compact je vysokotlaký laminát, který se vyrábí v tloušťce 12mm. Compactní pracovní desky jsou v dnešní době velmi populární a moderní, zároveň jsou jedinečné svým černým jádrem. Compact je vhodný do interiéru i exteriéru. Díky své tloušťce se často využívá na obklad dalších prvků Vašeho domova.

Přírodní kámen

Každý vytěžený kus přírodního kamene je jedinečný a má svou nenahraditelnou strukturu. Vhodným zástupcem přírodního kamene je žula, která vyniká svou tvrdostí a odolností. Každá deska se liší v odstínu i kresbě, čímž získává svou jedinečnost a nezaměnitelný charakter. Žulová deska bude ve Vašem interiéru elegantní a jedinečná. Přírodní kámen dosahuje úrovně protiskluzu R10.

Proč kuchyňskou desku od bruno paul

poradíme

Navštivte síť našich partnerů, kteří Vám profesionálně zodpoví Vaše dotazy a na základě individuálních požadavků Vám rádi pomohou.

zaměříme

O profesionální zaměření se postará náš tým odborníků, který pracuje s moderním zařízením PROLINER.

vyrobíme

Vyrobíme na míru a bez kompromisů. Díky nejmodernějším technologiím dosahujeme vysoké kvality a efektivity.

namontujeme

Montážní tým přijede na určené místo dle Vašich časových požadavků a provede odbornou instalaci k Vaší spokojenosti.

        Naše realizace

 

Potřebujete najít prodejce?

Hledejte prodejce dle města:

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.