Bruno Paul

Kamenné fasády

Hlavním využitím našich materiálů v exteriéru jsou kamenné fasády. Společnost Bruno Paul nabízí několik variant velikostí a možností materiálů fasádních kamenných desek. Odvětrávané fasády se staly nejpopulárnějším řešením designových trendů a zároveň šetří životní prostředí.

Odvětrávaná kamenná fasáda

Kamenný obklad je vhodný pro moderní stavby, kde se na fasádu využívají velkoformátové obklady. Odvětraná kamenná fasáda funguje na cirkulaci vzduchu mezi tepelným izolátorem a sítem, kde se odstraňuje přebytečná vlhkost. V nabídce máme několik druhů variant, tak aby uspokojila požadavky zákazníka. Naše materiály jsou: Lapitec, Compact a přírodní kámen. Ke každé realizaci kamenné fasády se stavíme individuálně a profesionálně. Je několik variant ukotvení odvětrané fasády. Odbornou instalaci zajišťuje naše externí společnost. Kamenný fasádní obklad se využívá na komerční a administrativní budovy, bytových a rodinných domů, nákupních centrách a wellness. U větrané fasády je zajištěno proudění vzduchu což zabraňuje vzniku vlhkosti. Kamenné fasády jsou robustní a odolné povětrnostním podmínkám. Odvětraná fasáda má mnoho možností instalace, jako například lepení či šroubování.

Výhody odvětrávané fasády

   • Odolnost proti povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození
   • Šetří energie za vytápění domu
   • Vhodná k použití i ve starších stavbách
   • Zabraňuje přehřátí staveb v letních měsících
   • Zabraňuje srážení vody a vlhkosti
   • Ekologický systém, který neškodí životnímu prostředí
   • Jsou snadno omyvatelné
   • Snižuje hlučnost
   • Designový prvek
   • Materiál Lapitec nabízí anti - graffitovou úpravu povrchu
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul

LAPITEC

Materiál Lapitec je vhodný na kamenný obklad, který je odolný proti UV záření, kyselinám, ohni, mrazu a disponuje atigrafiti povrchem. Lapitec je vhodný na větrané fasády. Kvůli své tloušťce 12 mm je možné použítí jako velkoformátový obklad fasády, bez statických nároků.
Kamenná fasáda Lapitec má exkluzivní vzhled z nejlepšími technologickými vlastnostmi. Velkoformátový kamenný obklad na fasádu zajišťuje vysokou míru flexibility pro architekty, kteří mohou navrhovat všechny druhy aplikací i s komplexními nebo neobvyklými tvary.
Slinuté kamenné desky Lapitec® mohou být mechanicky připevněny nebo přilepeny k existujícímu povrchu. Za obou podmínek zajišťuje odolnost a lehkost celé konstrukce. Větrané fasády jsou stále oblíbenější volbou kvůli estetickému vzhledu a její funkčnosti. U větraných fasád je zajištěno proudění vzduchu což zabraňuje vznikání vlhkosti. Kamenné fasády jsou robustní a odolné povětrnostním podmínkám. Větrané fasády mají mnoho možností instalace, jako například lepení či šroubování.

COMPACT

Compact exteriérové ​​desky jsou vyráběny z vysokotlakého dekorativního laminátu. Vyrobené jsou z několika vrstev vláknité výztuže, které se vytvrzují pryskyřicí. Vrstvy jsou lisovány při vysoké teplotě, tlaku, kde se následně na povrchové vrstvě vytvoří vzor, ​​který je ochráněný akryl - polyuretanovou vrstvou. Fasádní desky Compact jsou teplotně odolné při teplotách -80 až +180 stupňů. Také je odolný proti kyselým dešťům a odolává povětrnostním podmínkám. Díky svému složení je považovány za ekologický materiál, který neobsahuje žádné organické sloučeniny halogenů ani Asbestu. Compact exteriérové ​​desky jsou jedinečné se svým hnědým jádrem. Používáme je na obklad větrané fasády. Vyrábějí se v tloušťce 12mm. Jsou jedinečné tím, že odvětraná fasáda může být v různých tvarech, tedy i atypických.

Přírodní kámen

Kamenný vzhled fasád působí klasicky a zároveň minimalisticky. Fasádní kamenný obklad má různé typy jako: travertin, žula, mramor, břidlice, vápenec. Fasádní obklad z pravého kamene je šetrnou volbou k ochraně životního prostředí a lidskému zdraví. Kamennou fasádu nabízíme v různých rozměrech. Přírodní kamenné obklady nám nabízejí množství barevných variací, které jsou jedinečné pro každý projekt. Tím se Váš projekt stane unikátním designovým projektem.

Proč kamenný obklad od bruno paul

poradíme

Navštivte síť našich partnerů, kteří Vám profesionálně zodpoví Vaše dotazy a na základě individuálních požadavků Vám rádi pomohou.

zaměříme

O profesionální zaměření se postará náš tým odborníků, který pracuje s moderním zařízením PROLINER.

vyrobíme

Vyrobíme na míru a bez kompromisů. Díky nejmodernějším technologiím dosahujeme vysoké kvality a efektivity.

namontujeme

Montáž je vykonávaná externí firmou, která se specializuje na montáž kamenné fasády

        Naše realizace

 

 

 

 

Potřebujete najít prodejce?

Hledejte prodejce dle města:

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.