Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-04.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Bruno Paul

Kamenný obklad bazénu

Kamenný obklad bazénu vytváří designový prvek interiéru i exteriéru, který tvoří luxusní dojem. Již v historii se využíval na obložení lázní a bazénů. Sjednoťte design Vašeho domu s obložením bazénu a vytvořte tak jednotný design pro celý domov.

Kamenný obklad bazénu materiálem lapitec

Již v historii se využíval kamenný obklad na obložení lázní a bazénů. Nejvíce preferovaným materiálem v současné době je materiál Lapitec, který je díky svým vlastnostem nejideálnějším materiálem na obložení jakéhokoliv typu bazénu. Výhodou jsou velkoformátové obklady, které se staly jedním z nejmodernějších prvků designových trendů. Sjednoťte design Vašeho domu s obložením bazénu a vytvořte tak jednotný design pro celý domov.

Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul

Lapitec

Je odolný vůči mořské soli, mrazu a bakteriím. Díky své nenasákavosti se snadno udržuje. Na obložení je možno využít velkoformátové obklady. Lapitec nabízí různé varianty a povrchy obkladů, které jsou odolné vůči skvrnám, UV záření a barevným změnám. Materiál Lapitec dosahuje úrovně protiskluzu R10 až R13.

Technistone

Další variantou k obložení interiérových bazénu je materiál Technistone. Jedná se o ttvrzený kámen s vynikájícími vlastnostmi. Hlavní výhodou tohoto materiálu je nenasákavost, vysoká odolnost, odolnost vůči bakteriím a skvrnám. Materiál Technistone dosahuje úrovně protiskluzu R9 a R10. Technistone nabízí dekory v různých barevných variacích, které se řadí mezi designové trendy.

Přírodní kámen

Nestárnoucím zástupcem kamenných obkladů je přírodní kámen jako je žula, travertin nebo mramor. Žula je přírodní kámen, která je specifická svou tvrdostí, odolností a dlouhodobou životností. Travertin a mramor jsou materiály, které vynikají svým vzhledem a žilnatostí. Hlavní charakteristikou přírodního kamene je jeho unikátnost. Na světe neexistují dvě stejné desky. Tím se tento materiál stává oblíbeným pro zákazníky, kteří preferují jedinečnost. Přírodní kámen se nabízí v široké škále barevných variací. Přírodní kámen dosahuje úrovně protiskluzu R10.

proč obklad bazénu od bruno paul

Poradíme

Navštivte síť našich partnerů, kteří Vám profesionálně zodpoví Vaše dotazy a na základě individuálních požadavků Vám rádi pomohou.

zaměříme

O profesionální zaměření se postará náš tým odborníků, který pracuje s moderním zařízením PROLINER.

vyrobíme

Vyrobíme na míru a bez kompromisů. Díky nejmodernějším technologiím dosahujeme vysoké kvality a efektivity.

namontujeme

Montáž je vykonávaná externí firmou, která se specializuje na velkoformátové obklady.

        Naše realizace

Potřebujete najít prodejce?

Hledejte prodejce dle města:

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.