Bruno paul

O společnosti

Bruno Paul a.s.

Společnost Bruno Paul je předním zpracovatelem materiálů Lapitec, Technistone, Compact a přírodního kamene a výhradním distributorem materiálu Lapitec pro ČR. Plníme zákazníkům sny o dokonalých kuchyních, koupelnách a dalších prvcích interiérů i exteriérů. Díky efektivní spolupráci se širokou sítí partnerů z řad architektů, kuchyňských a designových studií dokáže stoprocentně vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Cesta k dokonalému výsledku začíná profesionálním zaměřením, pokračuje výrobou pomocí nejmodernějších technologií a končí odbornou instalací.


PRÁCE JE PRO NÁS POSLÁNÍM

Postaráme se o kompletní realizaci od začátku až dokonce. Díky efektivní spolupráci se širokou sítí partnerů z řad architektů, kuchyňských a designových studií dokážeme stoprocentně vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Cesta k dokonalému výsledku začíná profesionálním zaměřením. Pokračuje výrobou pomocí nejmodernějších technologií. A končí odbornou instalací.

Proč kuchyňskou desku od bruno paul

Naceníme do 24 hodin

Navštivte síť našich partnerů, kteří Vám profesionálně zodpoví Vaše dotazy a na základě individuálních požadavků Vám rádi pomohou.

Vše skladem bez čekání

O profesionální zaměření se postará náš tým odborníků, který pracuje s moderním zařízením PROLINER.

Desku nainstalujeme

Vyrobíme na míru a bez kompromisů. Díky nejmodernějším technologiím dosahujeme vysoké kvality a efektivity.

Preciznost je standard

Montážní tým přijede na určené místo dle Vašich časových požadavků a provede odbornou instalaci k Vaší spokojenosti.


        Více o službách

ŠIROKÉ DESIGNOVÉ SPEKTRUM

Designový sortiment kamenných desek nabízíme v širokém barevném spektru. Tyto materiály mají mnohostranné využití, od kuchyňských a koupelnových desek po dřezy a umyvadla. Naše materiály je možné využít také jako designové obklady interiérů a exteriérů, což je trend poslední doby.

 

Video prezentace bruno paul