Bruno Paul

O nás

Jsme předním zpracovatelem kamenných desek

Společnost Bruno Paul je předním zpracovatelem materiálů Lapitec, Technistone, Compact a přírodního kamene a výhradním distributorem materiálu Lapitec pro ČR. Plníme zákazníkům sny o dokonalých kuchyních, koupelnách a dalších prvcích interiérů i exteriérů. Díky efektivní spolupráci se širokou sítí partnerů z řad architektů, kuchyňských a designových studií dokáže stoprocentně vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Cesta k dokonalému výsledku začíná profesionálním zaměřením, pokračuje výrobou pomocí nejmodernějších technologií a končí odbornou instalací.

Široké designové spektrum

Designový sortiment kamenných desek nabízíme v širokém barevném spektru. Tyto materiály mají mnohostranné využití, od kuchyňských a koupelnových desek po dřezy a umyvadla. Naše materiály je možné využít také jako designové obklady interiérů a exteriérů, což je trend poslední doby.

Katalog
Široké designové spektrum - Bruno Paul
Práce je pro nás posláním - Bruno Paul

Práce je pro nás posláním

Postaráme se o kompletní realizaci od začátku až dokonce. Díky efektivní spolupráci se širokou sítí partnerů z řad architektů, kuchyňských a designových studií dokážeme stoprocentně vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Cesta k dokonalému výsledku začíná profesionálním zaměřením. Pokračuje výrobou pomocí nejmodernějších technologií. A končí odbornou instalací.

Naše služby

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.