Bruno Paul

Materiály

Naše bohatá nabídka materiálů splňuje vysoké požadavky dnešní doby. Sortiment aktualizujeme v souladu s moderními trendy v oblasti designu. Materiály s využitím v interiéru i exteriéru mají klíčové vlastnosti: dlouhou životnost, odolnost proti poškrábání, skvrnám, přírodním šťávám, bakteriím, tepelnou odolnost, nenasákavost a nadčasový design.

Lapitec

Lapitec je 100% přírodní materiál s plně probarveným profilem a maximální tepelnou odolností. Je to nejodolnější deska na trhu. Díky své tvrdosti neztrácí na atraktivním vzhledu ani po dlouhodobém užívání. Lapitec je vhodný k využití do interiéru i exteriéru.

Odolnost do 300 °C

UV stabilní

Dlouhá životnost

Lapitec

Technistone

Tvrzený kámen Technistone je kompaktní, tvrdý a neporézní výrobek tvořený pečlivě vybranými přírodními materiály (křemenem, žulou), které tvoří 90 % výrobku. Kvalitu tvrzeného kamene doceníte hlavně u kuchyňských a koupelnových desek.

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Odolný proti bakteriím

Technistone

Přírodní kámen

Přírodní kámen je nadstandardně odolný materiál s jedinečným designem. Mezi charakteristické vlastnosti patří vysoká odolnost proti poškrábání a přírodním vlivům. Materiál je vhodný pro realizace v interiéru i exteriéru.

UV stabilní

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Přírodní kámen

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.