Bruno Paul

Materiály

Naše bohatá nabídka materiálů splňuje vysoké požadavky dnešní doby. Sortiment aktualizujeme v souladu s moderními trendy v oblasti designu. Materiály s využitím v interiéru i exteriéru mají klíčové vlastnosti: dlouhou životnost, odolnost proti poškrábání, skvrnám, přírodním šťávám, bakteriím, tepelná odolnost, nenasákavost a nadčasový design.

Lapitec

Lapitec je 100% přírodní materiál s plně probarveným profilem a maximální tepelnou odolností. Je to nejodolnější deska na trhu. Díky své tvrdosti neztrácí na atraktivním vzhledu ani po dlouhodobém užívání. Lapitec je vhodný k využití do interiéru i exteriéru.

Odolnost do 300 °C

UV stabilní

Dlouhá životnost

Lapitec

Technistone

Umělý kámen Technistone vznikl podle nejmodernějších trendů v designu a tvoří ho z 90 % křemen. Materiál je odolný proti skvrnám, bakteriím a přírodním šťávám. Kvalitu umělého kamene doceníte hlavně v kuchyňských a koupelnových deskách.

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Nekonečný vzorník

Technistone

Compact

Kompaktní laminát s tloušťkou desky 12 mm se používá hlavně na kuchyňské desky, části nábytku, a také na obklady. Povrch má elegantní design a speciální bezotiskovou úpravu.

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Nekonečný vzorník

Compact

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.