Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-05.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Bruno Paul

Materiály

Naše bohatá nabídka materiálů splňuje vysoké požadavky dnešní doby. Sortiment aktualizujeme v souladu s moderními trendy v oblasti designu. Materiály s využitím v interiéru i exteriéru mají klíčové vlastnosti: dlouhou životnost, odolnost proti poškrábání, skvrnám, přírodním šťávám, bakteriím, tepelnou odolnost, nenasákavost a nadčasový design.

Lapitec

Lapitec je 100% přírodní materiál s plně probarveným profilem a maximální tepelnou odolností. Je to nejodolnější deska na trhu. Díky své tvrdosti neztrácí na atraktivním vzhledu ani po dlouhodobém užívání. Lapitec je vhodný k využití do interiéru i exteriéru.

Odolnost do 300 °C

UV stabilní

Dlouhá životnost

Lapitec

Silestone

Silestone® je hybridní povrch z prvotřídních minerálů, křemene a recyklovaných materiálů, vyspělejší a udržitelnější na trhu a vyrábí se exkluzivní a inovativní technologií HybriQ®. HybriQ+® (Plus) představuje další krok ve snaze o udržitelnost v hodnotovém řetězci společnosti Cosentino. Složení výrobků Silestone® s technologií HybriQ+® obsahuje minimálně 20 % recyklovaných materiálů, jako je sklo.

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Široká kolekce dekorů

Silestone

Dekton

Dekton je sofistikovaná směs více než 20 minerálů získávaných z přírody. Pří výrobě Dektonu se používá exkluzivní technologii TSP, která je schopna spékat minerální částice, díky čemuž se vzájemně propojují. Dekton znamená dokonalost funkční krásy pro jakýkoli architektonický projekt. Díky své polyvalenci je Dekton ideální pro jakékoli použití, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách, kterým čelí fasády nebo podlahy. Dekton vzniká během

Dekton

Laminam

Italský výrobce keramických desek Laminam přináší na trh díky inovativním technologiím zcela nové možnosti tohoto materiálu. V nabídce tak najdete velkoformátové desky i těch nejtenčích profilů. Díky tomu můžete Lapitec využít doslova na všechny obklady, včetně exteriéru. Laminam nabízí též kolekci IN-SIDE, tedy plně probarvené keramické desky.

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Široká kolekce dekorů

Laminam

Atlas Plan

Díky své výjimečné estetické všestrannosti je velkoformátová keramika Atlas Plan ideálním řešením pro designe interiéru i exteriéru rodinných domů stejně jako komerčních a veřejných prostor. Navíc se jedná o udržitelný a ekologický materiál. Porcelánová kamenina Atlas Plan má kompaktní, neporézní povrch. Díky této vlastnosti je tento materiál vysoce bezpečný, hygienický, a tím ideální pro styk s potravinami. Údržba je velmi snadná. Povrch se čistí

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Široká kolekce dekorů

Atlas Plan

Technistone

Tvrzený kámen Technistone je kompaktní, tvrdý a neporézní výrobek tvořený pečlivě vybranými přírodními materiály (křemenem, žulou), které tvoří 90 % výrobku. Kvalitu tvrzeného kamene doceníte hlavně u kuchyňských a koupelnových desek.

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Odolný proti bakteriím

Technistone

Compact

Kompaktní laminát s tloušťkou desky 12 mm se používá hlavně na kuchyňské desky, části nábytku, a také na obklady. Povrch má elegantní design a speciální bezotiskovou úpravu.

Odolný proti poškrábání

Široká kolekce dekorů

Nenasákavý materiál

Compact

Přírodní kámen

Přírodní kámen je nadstandardně odolný materiál s jedinečným designem. Mezi charakteristické vlastnosti patří vysoká odolnost proti poškrábání a přírodním vlivům. Materiál je vhodný pro realizace v interiéru i exteriéru.

UV stabilní

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Přírodní kámen

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.