Bruno Paul

Kamenná kuchyňská deska

Kuchyňská kamenná deska dodá Vašemu interiéru v kuchyni jedinečný nadčasový vzhled propojený s elegancí a luxusem. Inspirujte se v naší galerii kuchyní.

Kamenná Kuchyňská deska dodá Vaší kuchyni jedinečný design

Kuchyně společně s pracovní  kamennou deskou utváří jednu z nejdůležitějších částí domu nebo bytu. Prostor kuchyně je jedno z nejvíce frekventovaných míst a proto je velmi důležitý kvalitní  výběr materiálu. Kombinace našich materiálů kamenných desek nejen vytvoří moderní, luxusní a nadčasový design, ale zajistí praktický a kvalitní efekt , tak důležitý pro dnešní náročnou dobu. Můžete si vybrat mezi 100% přírodním slinutým kamenem Lapitec, technickým kamenem Technistone, vysocetvrzeným Compactem  a přírodním kamenem.  Každý z těchto materiálů má své unikátní vlastnosti. Kuchyňské desky vyrábíme na míru v toušťce  12,20 a 30 mm. Kamenná deska je dominantní a má dlouhou životnost.

varianty kuchyňských kamenných desek

Kuchyň ve tvaru obdelník - Bruno Paul

Obdelník

Kuchyň ve tvaru deska do L - Bruno Paul

Deska do L

Kuchyň ve tvaru obdelník + ostrůvek - Bruno Paul

Obdelník + ostrůvek

Kuchyň ve tvaru deska do L + ostrůvek - Bruno Paul

Deska do L + ostrůvek

Kuchyň ve tvaru deska do U - Bruno Paul

Deska do U

Kuchyň ve tvaru individuální sestava - Bruno Paul

Individuální sestava

Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul

Lapitec

Lapitec je exkluzivní materiál, který se vyrábí v mnoha barevných odstínech a zajimavých povrchových úpravách Lux, Satin, Lithos, Vesuvio. Italský čistý design je znát z nabízených dekorů. Mezi jeho přední vlastnosti patří nenasákavost, odolnost vůči vysokým teplotám, vysoký stupeň praktické údržby a čistoty. Vyrábí se v tloušťce 12 a 20 mm. Kuchyňskou desku z materiálu Lapitec doplňuje dřez Orion, který podtrhuje jednotnou barvu s vybranou deskou a je koncipován pro spodní usazení. Dřez se vyrábí ve 4 barvách Bianco Assoluto, Bianco Polare, Grigio Cemento, Nero Assoluto. Bruno Paul je výhradním dovozcem a zpracovatelem materiálu Lapitec v České republice.

TECHNISTONE

Spojením přírodních materiálů s nejmodernějšími výrobními technologiemi vzniká jedinečný materiál, který dosahuje vynikajících vlastností, zejména vysoké pevnosti a kompaktnosti. Zákazníci oceňují především snadnou údržbu, neporézní povrch a vysokou odolnost vůči bakteriím a poškrábání. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat tvrzený kámen s ostatními prvky interiéru. Tento materiál dosahuje vynikajících vlastností, díky originální výrobní technologii Breton.

Přírodní kámen

Každý vytěžený kus přírodního kamene je jedinečný a má svou nenahraditelnou strukturu. Vhodným zástupcem přírodního kamene je žula, která vyniká svou tvrdostí a odolností. Každá deska se liší v odstínu i kresbě, čímž získává svou jedinečnost a nezaměnitelný charakter. Žulová deska bude ve Vašem interiéru elegantní a jedinečná.

Proč kuchyňskou desku od bruno paul

poradíme

Navštivte síť našich partnerů, kteří Vám profesionálně zodpoví Vaše dotazy a na základě individuálních požadavků Vám rádi pomohou.

zaměříme

O profesionální zaměření se postará náš tým odborníků, který pracuje s moderním zařízením PROLINER.

vyrobíme

Vyrobíme na míru a bez kompromisů. Díky nejmodernějším technologiím dosahujeme vysoké kvality a efektivity.

namontujeme

Montážní tým přijede na určené místo dle Vašich časových požadavků a provede odbornou instalaci k Vaší spokojenosti.

        Naše realizace

 

 

Potřebujete najít prodejce?

Hledejte prodejce dle města:

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.