Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-05.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Bruno Paul

Projekty

Díky svým vlastnostem jsou kamenné desky vyhledávané hlavně pro komerční projekty. Využitelnost našich materiálů je rozmanitá a nekonečná. Záleží na Vaší fantazii kam naše materiály umístíte. Využijte naše materiály v gastro prostorech, welness, jacht či komerčních budovách. Hlavní výhody našich materiálů jsou UV odolnost, nenasákavost, antibakteriálnost či vysoká odolnost. Inspirujte se uplatněním našich materiálů v galerii projektů.

projekty z našich materiálů

K realizaci našich projektů využíváme materiály: Technistone, Lapitec, Compact a přírodní kámen. Ke každému projektu se stavíme individuálně a profesionálně. Komunikujeme s  Vámi od začátku nacenění až po samotnou realizaci. Realizujeme projekty nejen v České republice, Slovenské republice, ale i v zahraniční.Naše materiály najdete například ve wellness, lázních, hotelech, gastro zařízeních, komerčních budovách, rodinných a bytových domech, jachtách či výletních lodích. U projektů se realizují fasády, dlažby, interiérové a exteriérové desky, schody, obklady stěn a další. Hlavní vlastnosti materiálů jsou: dlouhá životnost, UV odolnost, antibakteriálnost, nenasákavost a tvrdost.

Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul

Lapitec

Materiál Lapitec je nenasákavý, extrémně tvrdý a odolný vůči vysokým teplotám. Nabízí širokou škálu uplatnění. Tento materiál je nejodolnější na trhu je 100% přírodní. Je jediným slinutým kamenem ve světě, který je uznáván v kultůře designu. Vyžaduje minimální údržbu a zaručuje nejvyšší stupeň hygieny. Lapitec odolává vysokým teplotám je nenasákavý, vhodný do interiéru i exteriéru. Materiál Lapitec dosahuje úrovně protiskluzu R10 až R13.

TECHNISTONE

Spojením přírodních materiálů s nejmodernějšími výrobními technologiemi vzniká jedinečný materiál, který dosahuje vynikajících vlastností, zejména vysoké pevnosti a kompaktnosti. Zákazníci oceňují především snadnou údržbu, neporézní povrch a vysokou odolnost vůči bakteriím a poškrábání. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat tvrzený kámen s ostatními prvky interiéru.Tento materiál dosahuje vynikajících vlastností, díky originální výrobní technologii Breton. Technistone dosahuje úrovně protiskluzu R9 až R10.


Compact

Compact je vysokotlaký laminát, který se vyrábí v tloušťce 12mm. Compactní pracovní desky jsou v dnešní době velmi populární a moderní. Pracovní desky Compact jsou jedinečné svým černým jádrem. Compactní pracovní desky jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Díky své tloušťce se často využívá na obklad dalších prvků projektu.

Přírodní kámen

Žula se liší v odstínu i kresbě, čímž získává svou jedinečnost a nezaměnitelný charakter. Žula je přírodní kámen, který vyniká svou tvrdostí a odolností. Přírodní kámen je jedinečný, protože každý vytěžený kus má svou nenahraditelnou strukturu.
Žulová deska bude ve Vašem interiéru elegantní a jedinečná. Žulové desky jsou před instalací důkladně naimpregnované.Přírodní kámen dosahuje úrovně protiskluzu R10.

Proč Projekt s bruno paul

poradíme

Navštivte síť našich partnerů, kteří Vám profesionálně zodpoví Vaše dotazy a na základě individuálních požadavků Vám rádi pomohou.

zaměříme

O profesionální zaměření se postará náš tým odborníků, který pracuje s moderním zařízením PROLINER.

vyrobíme

Vyrobíme na míru a bez kompromisů. Díky nejmodernějším technologiím dosahujeme vysoké kvality a efektivity.

namontujeme

Montážní tým přijede na určené místo dle Vašich časových požadavků a provede odbornou instalaci k Vaší spokojenosti.

        Naše realizace

Potřebujete najít prodejce?

Hledejte prodejce dle města:

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.