Bruno Paul

Projekty

Díky svým vlastnostem jsou kamenné desky vyhledávané hlavně pro komerční projekty. Využitelnost našich materiálů je rozmanitá a nekonečná. Záleží na Vaší fantazii kam naše materiály umístíte. Využijte naše materiály v gastro prostorech, welness, jacht či komerčních budovách. Hlavní výhody našich materiálů jsou UV odolnost, nenasákavost, antibakteriálnost či odolnost. Inspirujte se uplatněním našich materiálů v galerii projektů.

projekty z našich materiálů

K realizaci našich projektů využíváme materiály: Technistone, Lapitec, Compact a přírodní kámen. Ke každému projektu se stavíme individuálně a profesionálně. Komunikujeme s  Vámi od začátku nacenění až po samotnou realizaci. Realizujeme projekty nejen v České republice, Slovenské republice, ale i v zahraniční.Naše materiály najdete například ve wellness, lázních, hotelech, gastro zařízeních, komerčních budovách, rodinných a bytových domech, jachtách či výletních lodích. U projektů se realizují fasády, dlažby, interiérové a exteriérové desky, schody, obklady stěn a další. Hlavní vlastnosti materiálů jsou: dlouhá životnost, UV odolnost, antibakteriálnost, nenasákavost a tvrdost.

Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul
Bruno paul

Lapitec

Materiál Lapitec je nenasákavý, extrémně tvrdý a odolný vůči vysokým teplotám. Nabízí širokou škálu uplatnění. Tento materiál je nejodolnější na trhu je 100% přírodní. Je jediným slinutým kamenem ve světě, který je uznáván v kultůře designu. Vyžaduje minimální údržbu a zaručuje nejvyšší stupeň hygieny. Lapitec odolává vysokým teplotám je nenasákavý, vhodný do interiéru i exteriéru. Materiál Lapitec dosahuje úrovně protiskluzu R10 až R14.

TECHNISTONE

Vysoce kvalitní materiál, který kombinuje přírodní suroviny s nejnovějšími technologiemi míchání a lisování. Technistone se skládá z přírodních surovin, zrcadel a skleněných frakcí a malého množství pigmentových skvrn. Všechny suroviny jsou spojeny s polyesterovou pryskyřicí a opracované do vysoce odolných desek. Tento materiál dosahuje vynikajících vlastností, díky originální výrobní technologii Breton. Technistone nabízí širokou škálu dekorů.Technistone dosahuje úrovně protiskluzu R9 až R10.


Compact

Compact je vysokotlaký laminát, který se vyrábí v tloušťce 12mm. Compactní pracovní desky jsou v dnešní době velmi populární a moderní. Pracovní desky Compact jsou jedinečné svým černým jádrem. Compactní pracovní desky jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Díky své tloušťce se často využívá na obklad dalších prvků projektu.

Přírodní kámen

Žula se liší v odstínu i kresbě, čímž získává svou jedinečnost a nezaměnitelný charakter. Žula je přírodní kámen, který vyniká svou tvrdostí a odolností. Přírodní kámen je jedinečný, protože každý vytěžený kus má svou nenahraditelnou strukturu.
Žulová deska bude ve Vašem interiéru elegantní a jedinečná. Žulové desky jsou před instalací důkladně naimpregnované.Přírodní kámen dosahuje úrovně protiskluzu R10.

Proč Projekt s bruno paul

poradíme

Navštivte síť našich partnerů, kteří Vám profesionálně zodpoví Vaše dotazy a na základě individuálních požadavků Vám rádi pomohou.

zaměříme

O profesionální zaměření se postará náš tým odborníků, který pracuje s moderním zařízením PROLINER.

vyrobíme

Vyrobíme na míru a bez kompromisů. Díky nejmodernějším technologiím dosahujeme vysoké kvality a efektivity.

namontujeme

Montážní tým přijede na určené místo dle Vašich časových požadavků a provede odbornou instalaci k Vaší spokojenosti.

        Více o službách

Potřebujete najít prodejce?

Hledejte prodejce dle města:

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.