Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-04.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Arabescato Michelangelo - Lapitec

Arabescato Michelangelo Lapitec

Arabescato Michelangelo - Lapitec

Specifikace produktu

Trendem moderního designu poslední doby je bílá barva. Arabescato Michelangelo je bílá deska, která v sobě skrývá elegantní tmavé žíly. Touto deskou můžete obkládat celé velké plochy koupelny nebo kuchyně. Tento typ skvěle dotvoří interiér Vašeho bydlení. Díky odolnosti materiálu Lapitec získáte jedinečnou kuchyňskou desku.

Povrch
Povrch
Velikost
Velikost
Tloušťka
Tloušťka

Možnosti použití

Využití najde i jako kuchyňská pracovní deska.

Bruno paul
LUX
Bruno paul
SATIN
Bruno paul
LITHOS

 

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Lapitec

Lapitec se vyrábí z přírodních minerálů, jedná se o 100% přírodní materiál bez přítomnosti pryskyřice. Vyniká tvrdostí a odolností proti poškrábání. Speciální vrstva Bio-Care dodává materiálu nenasákavý povrch a zajišťuje snadnou údržbu. Materiál Lapitec je odolný vůči UV záření, extrémním teplotám, hořlavinám a chemickým látkám. Lapitec je nejodolnější recyklovatelná keramická deska na trhu, která zaručí dlouhou životnost v interiéru i exteriéru.

Registrace záruky u společnosti Lapitec

Technický manuál

Odolnost do 300 °C

UV stabilní

Dlouhá životnost

Odolný proti poškrábání

Odolný proti šťávám

Bio-Care

Více o materiálu Lapitec 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.