Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-05.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Bruno Paul

Materiály

Silestone

Silestone® je hybridní povrch z prvotřídních minerálů, křemene a recyklovaných materiálů, vyspělejší a udržitelnější na trhu a vyrábí se exkluzivní a inovativní technologií HybriQ®. HybriQ+® (Plus) představuje další krok ve snaze o udržitelnost v hodnotovém řetězci společnosti Cosentino. Složení výrobků Silestone® s technologií HybriQ+® obsahuje minimálně 20 % recyklovaných materiálů, jako je sklo.

Popis materiálu Silestone

Materiál Silestone® je vysoce odolný proti skvrnám a kyselinám používaným běžně v kuchyni a snadno se udržuje. Vysoká odolnost materiálu Silestone proti poškrábání a nárazům umožňuje manipulaci s velmi tvrdými předměty bez obav. Udržitelnost a inovace se snoubí v povrchu složeného z minerálů a recyklovaných materiálů přinášejícím hloubku barev a vysoký výkon.

Povrchy Silestone nabízejí jedinečné výhody a vlastnosti estetiky, funkčnosti a technických vlastností. Z tohoto důvodu poskytuje materiál Silestone záruku 25 let.

Technický manuál

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Široká kolekce dekorů

Odolný proti skvrnám

Odolný proti šťávám

Líbí se vám tento materiál?

Možnosti použití

Sileston je technický tvrzený kámen s vysokým podílem přírodních látek, tedy primárně křemíku. Ten dává materiálu tvrdost a odolnost. Díky moderním technologiím je SIleston zároveň i velmi odolný i proti teplotám do 120°C. Silestone se hodí primárně pro využití v interiéru,a to především na kuchyńské pracovní desky, ostrůvky, parapety či jako obklad na nábytek. Dáel doporučujeme Silestone na koupelnové desky i umyvadla či dřezy. Vzhledem k vysoké odolnosti se materiál dá využít i jako obklad schodů nebo jako podlahová krytina.  

Dřezy Silestone - Integrity umožňují vybrat si z široké škály tvarů, velikostí, barev a povrchových úprav, které lze kombinovat s pracovní deskou a zajistit tak vizuální kontinuitu kuchyně. Pracovní deska a dřez se stávají jedním kusem, což vyvolává pocit jednoty. Lze je namontovat pod nebo nad každou pracovní desku. Nejsou zapotřebí žádné zvláštní nástroje.

 

 

 

Rozměry desky

Deska Jumbo  = 3250 x 1590 mm; Standardní deska = 3060 x 1440 mm.Opracování materiálu

LSF

Jednostranná 2mm do hladka vyleštěná fazeta z horní strany

LS2F

Oboustranná 2mm do hladka vyleštěná fazeta z horní a spodní strany

Rádius R3

Ručně opracovaná horní hrana do oblouku s vyleštěnou pohledovou hranou

Shark

Ručně opracovaná hrana s horní jednostrannou 2mm fazetou a spodním podkosením na 45°

Rádius R8

Horní do hladka opracovaná oblouková hrana - Rádius R8

Rádius R8 Double

Oboustranná do hladka opracovaná oblouková hrana - Rádius R8

Rádius R15

Horní do hladka opracovaná oblouková hrana - Rádius R15

Opracování hrany oblouk

Oboustranná do hladka opracovaná oblouková hrana pro kompaktní laminát

Rádius R5

Horní do hladka opracovaná oblouková hrana - Rádius R5

Podlepená 45st

Podlepená hrana zkosená na 45 stupňů

Podlepená s nepřiznaným spojem

Hrana podlepená s nepřiznaným spojem

Hrana podlepená s přiznaným spojem

Hrana podlepená s přiznaným spojem

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.