Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-04.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Bruno Paul

Materiály

Dekton

Dekton je sofistikovaná směs více než 20 minerálů získávaných z přírody. Pří výrobě Dektonu se používá exkluzivní technologii TSP, která je schopna spékat minerální částice, díky čemuž se vzájemně propojují. Dekton znamená dokonalost funkční krásy pro jakýkoli architektonický projekt. Díky své polyvalenci je Dekton ideální pro jakékoli použití, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách, kterým čelí fasády nebo podlahy. Dekton vzniká během několika hodin a vylepšuje to, co příroda vytváří tisíce let. Exkluzivní lis Dekton vytváří 25 000 tun jednotného tlaku (2,5násobek hmotnosti Eiffelovy věže). V důsledku tohoto procesu ultra zhutnění nemá Dekton žádné mikro defekty, které by způsobovaly napětí nebo slabá místa, a má téměř nulovou poréznost.

Popis materiálu Dekton

Dekton je dokonalý povrch pro kuchyňské pracovní desky: je vysoce odolný proti skvrnám, poškrábání a teplu a je k dispozici v široké škále barev.

Desky Dekton jsou k dispozici v 5 tloušťkách: 4, 8, 12, 20 a 30 milimetrů. Díky velkému formátu a mechanické odolnosti umožňuje materiál Dekton venkovní i vnitřní podlahy s vysokou vizuální kontinuitou a maximální odolností.

Kolekce Industrial je městská nabídka inspirovaná nedokonalostmi kovů a kamenů ve různých fázích stárnutí. V této kolekci najdete široký výběr: od neutrálních a uhlazených návrhů, jako je cement, který inspiroval Kretu a Lunar; po návrhy se silnými kontrasty a nuancemi, jako je Trilium nebo Radium.

Kolekce Dekton Natural inspirovaná nejjedinečnějšími přírodními kameny. Tato kolekce je dokonalou volbou pro klasické a elegantní prostředí pro skandinávské styly. V této kolekci se nachází také tmavé odstíny, jako je Kelya, se silným vizuálním dopadem, nebo Bromo, tmavě modrý břidlicový odstín.

Kromě technické dokonalosti, inovací a designu se na všechny produkty Dekton vztahuje 25letá záruka.

Čištění a údržba materiálu Dekton je velmi snadné – jen jej omyjte mýdlem a vodou.

Technický manuál

Dekódovali jsme přírodní kámen, dešifrovali jeho jedinečnou krásu a vlastnosti, abychom jej prostřednictvím technologie přeměnili a vylepšili v Dekton: Technický ultra hutný kámen.

Dekton inspiruje budoucnost architektury a designu a vytváří oduševnělé prostory, kde se v dokonalé synergii snoubí krása s funkčností.

Tvrdost 7 / 10

UV stabilní

Odolní proti šťávám

Odolný proti bakteriím

Originální design

využití v exteriéru

Dlouhá životnost

Tvrdost

Materiál

Líbí se vám tento materiál?

Možnosti použití

Povrchy z materiálu Dekton nabízejí technické vlastnosti, vysoký výkon a výrazné barvy a textury pro venkovní i vnitřní projekty, jako jsou kuchyňské pracovní desky, koupelnové povrchové desky, obklady stěn, fasády obytných budov, podlahové krytiny, nábytek a sprchové vaničky. To umožňuje vytvářet prostory s různým využitím, které se vzájemně doplňují a spolupracují.

 

Rozměry desky

Materiál Dekton je nabízen jak desky 3200 x 1440 mm. Je k dispozici v tloušťkách 8, 12, 20 a 30 mm, aby vyhovoval pro jakékoliv použití. Tento výrobek je k dostání také jako Dekton Slim, ultralehký formát 4 mm, který lze použít u obkladů a nábytku.



Opracování materiálu

LSF

Jednostranná 2mm do hladka vyleštěná fazeta z horní strany

LS2F

Oboustranná 2mm do hladka vyleštěná fazeta z horní a spodní strany

Rádius R3

Ručně opracovaná horní hrana do oblouku s vyleštěnou pohledovou hranou

Shark

Ručně opracovaná hrana s horní jednostrannou 2mm fazetou a spodním podkosením na 45°

Rádius R8

Horní do hladka opracovaná oblouková hrana - Rádius R8

Rádius R15

Horní do hladka opracovaná oblouková hrana - Rádius R15

Rádius R15 Double

Oboustranná do hladka opracovaná oblouková hrana - Rádius R15

Rádius R20

Horní do hladka opracovaná oblouková hrana - Rádius R20

Opracování hrany oblouk

Oboustranná do hladka opracovaná oblouková hrana pro kompaktní laminát

Rádius R5

Horní do hladka opracovaná oblouková hrana - Rádius R5

Podlepená 45st

Podlepená hrana zkosená na 45 stupňů

Podlepená s nepřiznaným spojem

Hrana podlepená s nepřiznaným spojem

Hrana podlepená s přiznaným spojem

Hrana podlepená s přiznaným spojem

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.