Bruno Paul

Materiály

Lapitec

Lapitec je % prírodný materiál s plne prefarbeným profilom a miximálnou tepelnou odolnosťou. Je to najodolnejšia doska na trhu. Vďaka svojej tvrdosti nestráca a atraktívnom vzhľade ani po dlhodobom užívaní. Lapitec je vhodný k využitiu do interiéru a exteriéru.

VÝHODY MATERIÁLU Lapitec

Lapitec se vyrábí z přírodních minerálů, jedná se o 100% přírodní materiál bez přítomnosti pryskyřice. Vyniká tvrdostí a odolností proti poškrábání. Speciální vrstva Bio-Care dodává materiálu nenasákavý povrch a zajišťuje snadnou údržbu. Materiál Lapitec je odolný vůči UV záření, extrémním teplotám, hořlavinám a chemickým látkám. Lapitec je nejodolnější, recyklovatelná deska na trhu, která zaručí dlouhou životnost v interiéru i exteriéru.

Registrace záruky u společnosti Lapitec

ODOLNOSŤ DO 300 °C

UV STABILNÍ

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ

ODOLNÝ PROTI POŠKRIABANIU

ODOLNÝ PROTI ŠŤAVÁM

BIO-CARE

LÍBÍ SE VÁM TENTO MATERIÁL?

Možnosti použitia

Lapitec je nejlepší volba pro zákazníky, kteří hledají odolný a bezúdržbový materiál s dlouhou životností. Je vhodný pro interiérové i exteriérové realizace, protože jedna z jeho vlastností je UV stabilita. Tento materiál můžete využít jako pracovní plochu do kuchyně, podlahovou krytinu, ale i na fasádu. Materiál Lapitec můžete použít také na schodiště, parapety, bazény jako velkoformátové obklady. Lapitec nabízíme v rozsáhlé barevné škále a povrchové úpravě Matt, Lux, Lithos, Vesuvio, Satin. 

   

 

ROZMERY DOSIEK

STANDARD = 3300 x 1500 mmOPRACOVANIE MATERIÁLU

LS2F

Obojstranná 2mm do hladka vyleštená fazeta z hornej a spodnej strany

RÁDIUS R3

Ručne opracovaná horná hrana do oblúku s vyleštenou pohľadovou hranou

SHARK

Ručne opracovaná hrana s hornou jednostrannou 2mm fazetou a spodným pokosom na 45°C

PODLEPENIE 45ST

Podlepená hrana zkosená na 45 stupňov

HRANA PODLEPENÁ S PRIZNANÝM SPOJOM

Hrana podlepená s priznaným spojom

POTREBUJETE PORADIŤ?

Máte dotaz alebo potrebujete naceniť projekt? Kontaktujte nás.