Design & barvy 25. 01. 2023

Inspirativní kuchyně s bílou pracovní deskou

Inspirativní kuchyně s bílou pracovní deskou

ZÁŘIVĚ BÍLÁ KUCHYNĚ ZALITÁ PŘÍRODNÍM SVĚTLEM

Dominantou celé kuchyně je odolná pracovní deska TechniStone v bílé barvě, která za denního světla v prostorné místnosti doslova září. Kombinace lesklého povrchu a velkých oken se v této realizaci opravdu povedla. Důraz na praktičnost a atraktivní vzhled se odráží i v prostorných skříňkách, které sahají až ke stropu.

Bruno paul

Zrdoj fotografie: galerie kuchyní TechniStone

Přírodní element se do kuchyně v minimalistickém stylu dostává prostřednictvím dřevěných dolních šuplíků a skříněk s výraznými letokruhy. K absolutní dokonalosti už chybí pouze několik květináčů se zářivě zelenými a nádherně vonícími bylinkami. Vaření v této moderní kuchyni zalité sluncem musí být skutečným zážitkem.

SNĚHOVĚ BÍLÁ ELEGANCE

V souladu se základní myšlenkou minimalistického stylu dochází v moderních kuchyních stále častěji k funkčnímu propojení s dalšími částmi interiéru. Kuchyně tak přestávají být striktně ohraničeným prostorem. Mnohem více se prolínají s obývacími pokoji a často také s venkovními pergolami a terasami.  Díky těmto tendencím vznikají maximálně vzdušné, prostorné a víceúčelové interiéry.

Bruno paul

Zdroj fotografie: galerie kuchyní TechniStone

Trendu si můžete všimnout i v naší další ukázce. Minimalistická kuchyně ze dvou částí sice působí kompaktně, ale zároveň se přirozeně otevírá do dalších prostor. Sněhově bílá barva tak tvoří jednotící prvek celého interiéru.Z nadčasové realizace na nás doslova dýchá čistota, smyslnost a jednoduchá elegance.

ÚTULNÁ KUCHYNĚ S DOTEKEM PŘÍRODY

Spojení bílé barvy a dřeva vypadá fantasticky. Prvky přírody a věstavěné skříňky v kuchyni je praktické a zároveň elegantní. Zadní část je kryta deskou, která má drobné mramorování, není tak čistě bíla a jde o prvek, který zaručeně upoutá Váš zrak.

Bruno paul

Zdroj fotografie: galerie kuchyní TechniStone

Pro celkové vyznění prostoru je velice důležitý také světle hnědý dekor použitý na některých skřínkách. 

PROČ SE VYPLATÍ VSADIT NA KUCHYŇSKÉ DESKY TECHNISTONE?

Materiál TechniStone se pro své unikátní vlastnosti a nadčasový vzhled skvěle hodí na výrobu kvalitních kuchyňských desek s dlouhou životností. Tvrzený kámen si během let získal skvělou reputaci po celém světě. Z Hradce Králové se dnes vyváží do Norska, Dubaje, Německa, Nizozemí, Ruska a dalších zemí, ve kterých mají zákazníci extrémně vysoké nároky na kvalitu.Mezi klíčové vlastnosti materiálu se řadí: dlouhá životnost, neporéznost povrchu, voděodolnost, vysoká odolnost vůči bakteriím a poškrábání, snadná údržba, barevná jednotnost a stálost. Při výběru dokonalé pracovní desky do Vaší kuchyně se nemusíte omezovat pouze na bílé dekory, které jsme ve stručnosti představili v článku. Celková nabídka dekorů, odstínů a povrchu je mnohem širší. Koukněte se do našeho katalogu.