Design & barvy 15. 05. 2021

Jak jsme vytvářeli stojany pro projekt Gordana Glass a KOY.system

Jak jsme vytvářeli stojany pro projekt Gordana Glass a KOY.system

Zdroj fotografie: https://www.worldcupjasna.sk/tlac-a-media/fotogaleria

6.-7. března 2021 se v největším slovenském zimním středisku Jasná v Nízkých Tatrách konal Světový pohár ve sjezdovém lyžování (ženy). Nejlepší lyžařky z celého světa soutěžily ve dvou disciplínách: slalom a obří slalom.

Partnery tohoto prestižního projektu se staly světoznámé značky AUDI, Longines a další. Je nám velkou ctí, že se společnost Bruno Paul mohla díky výrobě stojanů pro projekt Gordana Glass a KOY.system přiblížit tak významné události a stát se součásti tohoto nezapomenutelného okamžiku.

Potěšilo nás, že stojany vyrobené zpracovatelskou firmou Bruno Paul X MUTE 75 inspirované dynamikou lyžování byly součástí slavnostního předávání cen SP Jasná 2021. Stojany vyrobené s použitím nejmodernějších technologií a řemeslné výroby vznikají křížením dvou rámu z 20 mm desek z tvrzeného kamene Technistone do tvaru X a spojují se pomocí horního plátu ve tvaru trojúhelníku nebo symbolu kry. Symbolika se odráží nejen v tom, jak stojan vypadá, ale také v samotném názvu produktu. X MUTE 75 je inspirován slovním spojením jednoho ze základních triků ve Freeskiingu – MUTE, kdy se lyže při skoku překřižují do X, což symbolizuje svobodu lyžování. Barva výrobku v dekoru Crystal Absolute White připomíná čistotu sněhu. Díky designovému a konstrukčnímu řešení navrženému Tatianou Kopkovou, Tímejí Koišovou a Martinem Koišem  je každý pohled na X MUTE 75 jedinečný.

X Mute

Bruno Paul blahopřeje lyžařce Petře Vlhové, která závod ovládla díky svému talentu a vytrvalosti a zaslouženě získala nejen první místo v disciplíně a trofej Ledový květ, ale také Velký křišťálový glóbus, a tak se stala výherkyní celkového hodnocení SP.

 Poslední disciplínu vyhrála 25letá Slovenka Petra Vlhová, která dosáhla nejlepšího výsledku v této sezóně. Druhá skončila Alice Robinsonová z Nového Zélandu, následovaná Mikaelou Shiffrinovou z Ameriky. V disciplíně slalomu si první cenu odnesla Američanka Mikaela Shiffrinová, druhé místo obsadila slovenská hvězda Petra Vlhová, třetí byla Švýcarka Wendy Holdenerová.

X Mute stojan
X Mute stojan