Ve dnech 3.7 – 7.7. 2023 bude náš provoz uzavřen z důvodu celozávodní dovolené. Je tak omezen jak příjem poptávek, tak jejich zpracování i celá realizace zakázek. Poptávky a objednávky přijaté ve dnech celozávodní dovolené budou vyřizovány od 10.07.2023

Bergen - Dekton

Bergen Dekton

Bergen - Dekton

Specifikace produktu

Dostupné povrchové úpravy
Polished, živější a intenzivnější barvy a odrazy

Tloušťky
0,4 cm / 0,8 cm / 1,2 cm / 2,0 cm

Formát standardní:

323 x 145 cm / 324 x 146 cm

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Dekton

Dekton je dokonalý povrch pro kuchyňské pracovní desky: je vysoce odolný proti skvrnám, poškrábání a teplu a je k dispozici v široké škále barev.

Desky Dekton jsou k dispozici v 5 tloušťkách: 4, 8, 12, 20 a 30 milimetrů. Díky velkému formátu a mechanické odolnosti umožňuje materiál Dekton venkovní i vnitřní podlahy s vysokou vizuální kontinuitou a maximální odolností.

Kolekce Industrial je městská nabídka inspirovaná nedokonalostmi kovů a kamenů ve různých fázích stárnutí. V této kolekci najdete široký výběr: od neutrálních a uhlazených návrhů, jako je cement, který inspiroval Kretu a Lunar; po návrhy se silnými kontrasty a nuancemi, jako je Trilium nebo Radium.

Kolekce Dekton Natural inspirovaná nejjedinečnějšími přírodními kameny. Tato kolekce je dokonalou volbou pro klasické a elegantní prostředí pro skandinávské styly. V této kolekci se nachází také tmavé odstíny, jako je Kelya, se silným vizuálním dopadem, nebo Bromo, tmavě modrý břidlicový odstín.

Kromě technické dokonalosti, inovací a designu se na všechny produkty Dekton vztahuje 25letá záruka.

Čištění a údržba materiálu Dekton je velmi snadné – jen jej omyjte mýdlem a vodou.

Více o materiálu Dekton 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.