Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-04.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Taurus Terazzo White - Technistone

Taurus Terazzo White Technistone

Taurus Terazzo White - Technistone

Specifikace produktu

Bílý povrch s výraznými černými fragmenty je velkým trendem současnosti. Výrazný design této desky je inspirován retro stylem. 

Povrch
Povrch
Velikost
Velikost
Tloušťka
Tloušťka

Možnosti použití

Deska Taurus Terazzo White je často využívána pro obklady do koupelny. Výborně působí, pokud tímto materiálem obložíte celou koupelnu včetně podlahy. Pokud budete Taurus Terazzo White používat na pracovní desku do kuchyně, doporučujeme jej sladit s bílou kuchyňskou linkou.

Další vzory desky Taurus Terazzo White

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Technistone

Spojením přírodních materiálů s nejmodernějšími výrobními technologiemi vzniká jedinečný materiál, který dosahuje vynikajících vlastností, zejména vysoké pevnosti a kompaktnosti. Zákazníci oceňují především snadnou údržbu, neporézní povrch a vysokou odolnost vůči bakteriím a poškrábání. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat tvrzený kámen s ostatními prvky interiéru.

Registrace záruky u společnosti Technistone.

Technický manuál

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Odolný proti bakteriím

Odolný proti skvrnám

Nenasákavý materiál

Obsah křemene více než 90%

Tvrdost 7/10

Více o materiálu Technistone 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.