Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-04.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Noble Supreme White - Technistone

Noble Supreme White Technistone

Noble Supreme White - Technistone

Specifikace produktu

Bílý design je vždy sázkou na jistotu, má punc čistoty a nikdy nevyjde z módy. Bílá je zkrátka nadčasová, je to barva, která rozjasní Váš domov. Jednoduchost, elegance a kvalita jsou pro řadu Noble Supreme White charakteristické. Bílá je jednoduše trendy.

Povrch
Povrch
Velikost
Velikost
Tloušťka
Tloušťka

Možnosti použití

Tuto desku TechniStone můžete použít na obklad za kuchyňskou linku nebo jako kuchyňskou pracovní desku. Výborně se hodí i jako obklad do koupelny.

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Technistone

Spojením přírodních materiálů s nejmodernějšími výrobními technologiemi vzniká jedinečný materiál, který dosahuje vynikajících vlastností, zejména vysoké pevnosti a kompaktnosti. Zákazníci oceňují především snadnou údržbu, neporézní povrch a vysokou odolnost vůči bakteriím a poškrábání. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat tvrzený kámen s ostatními prvky interiéru.

Registrace záruky u společnosti Technistone.

Technický manuál

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Odolný proti bakteriím

Odolný proti skvrnám

Nenasákavý materiál

Obsah křemene více než 90%

Tvrdost 7/10

Více o materiálu Technistone 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.