Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-04.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Noble Athos Brown - Technistone

Noble Athos Brown Technistone

Noble Athos Brown - Technistone

Specifikace produktu

Výrazně hnědá barva, která našla svoji předlohu v pravém mramoru, je velmi tradiční a vhodná pro použití do rustikálních kuchyní. Nadčasový styl Noble Athos Brown jistě využijí milovníci klasického designu.

Povrch
Povrch
Velikost
Velikost
Tloušťka
Tloušťka

Možnosti použití

Tmavě hnědé zbarvení, jímž prosvítají světlé odstíny žil, se hodí jak pro kuchyňské pracovní desky, tak pro obkladové desky za kuchyňskou linku.

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Technistone

Spojením přírodních materiálů s nejmodernějšími výrobními technologiemi vzniká jedinečný materiál, který dosahuje vynikajících vlastností, zejména vysoké pevnosti a kompaktnosti. Zákazníci oceňují především snadnou údržbu, neporézní povrch a vysokou odolnost vůči bakteriím a poškrábání. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat tvrzený kámen s ostatními prvky interiéru.

Registrace záruky u společnosti Technistone.

Technický manuál

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Odolný proti bakteriím

Odolný proti skvrnám

Nenasákavý materiál

Obsah křemene více než 90%

Tvrdost 7/10

Více o materiálu Technistone 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.