Upozorňujeme, že v termínu 22.12.2023 - 01.01.2024 probíhá ve společnosti Bruno Paul celozávodní dovolená. V těchto dnech je provozovna uzavřena. Vašim poptávkám a zakázkám se budeme věnovat opět od 02.01.2024. Odstávka výroby probíhá dále v termínu 02.-05.01.2024. Výroba a realizace zakázek se tak naplno rozběhnou až od 08.01.2024.

Elegance Eco Nev   - Technistone

Elegance Eco Nev Technistone

Elegance Eco Nev   - Technistone

Specifikace produktu

Neutrální světlý odstín desky s detailem sůl a pepř patří mezi stálice v našem portfoliu. Je vyrobena výhradně z českých surovin. Díky neutrálnímu vzhledu ji lze lehce kombinovat s dominantními prvky Vaší domácnosti i s výraznými barvami. Podíl recyklované složky ve výrobku je minimálně 30 %.

Povrch
Povrch
Velikost
Velikost
Tloušťka
Tloušťka

Možnosti použití

Skvěle se hodí jako deska za kuchyňskou linku nebo pracovní deska kuchyňské linky.

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Technistone

Spojením přírodních materiálů s nejmodernějšími výrobními technologiemi vzniká jedinečný materiál, který dosahuje vynikajících vlastností, zejména vysoké pevnosti a kompaktnosti. Zákazníci oceňují především snadnou údržbu, neporézní povrch a vysokou odolnost vůči bakteriím a poškrábání. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat tvrzený kámen s ostatními prvky interiéru.

Registrace záruky u společnosti Technistone.

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Odolný proti bakteriím

Odolný proti skvrnám

Nenasákavý materiál

Obsah křemene více než 90%

Tvrdost 7/10

Více o materiálu Technistone 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.