Star Galaxy - Přírodní kámen

Star Galaxy Přírodní kámen

Star Galaxy - Přírodní kámen

Specifikace produktu

Hvězdná noční obloha, tak lze jedoduše popsat indickou žulu, která je charakterictická svými bronzovými zrny, které na tmavém podkladu září jako hvězdy na nebi.

BrunoPaul

Země původu:

Indie

Typ materiálu:

žula

 

Možnosti použití

Přírodní kámen má široké využití v interiéru i exteriéru. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat přírodní kámen s ostatními prvky interiéru a exteriéru.

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Přírodní kámen

Každá deska z přírodního kamene má originální design a strukturu, která je neopakovatelným unikátem. Představujeme Vám výběr nejžádanějších žul a mramorů v České republice a na Slovensku, ale jsme schopni Vám dodat jakýkoliv dekor přírodního kamene dle Vašich požadavků a preferencí!

Luxusní materiál s jedinečným a neopakovatelným vzorem. Každý vytěžený kus přírodního kamene je originál. Povrch desky z přírodního kamene může být v klasickém lesklém, matném či kartáčovaném povrchu.

  • nadčasový design
  • dlouhá životnost
  • dobrá dostupnost materiálů
  • originální a jedinečný vzhled kamene
  • dobrá kombinovatelnost s dalšími materiály a barvami
  • kvalita materiálu
  • odolnost proti klimatickým podmínkám
  • mnohostranné využití

Rádi Vám zpracujeme individuální nezávaznou cenovou nabídku. Cena je vždy řešena individuálně dle konkrétních rozměrů dané desky a může se lišit dle konkrétní kresby a "čistoty" kamene. Nabízíme Vám také možnost vybrat si osobně design své desky ve velkoskladu u našeho dodavatele.

Na přání vyrobíme dřez či umyvadlo lepené ze stejného druhu kamene jako je pracovní deska a na výběr máte hned několik možností.

Kuchyňská deska z kamene Vám při správné péči vydrží věčnost a vytvoří ve Vaší domácnosti velice zajímavý a luxusní prvek.

Vlastnosti materiálu

Mezi hlavní vlastnosti přírodního kamene patří tvrdost, odolnost proti poškrábání, dlouhá životnost a odolnost proti přírodním vlivům. Desky z přírodního kamene jsou vhodné do interiéru i exteriéru.  

Kvůli zvýšené nasákavosti (liší se dle typu materiálu) je nutné povrch před použitím ošetřit IMPREGNACÍ. Po čase je nutné tuto ochranu obnovit, a to v časovém intervalu závislém na používání pracovní desky.

Doporučujeme 1x ročně kontaktovat firmu Bruno Paul a objednat ozdravení Vaší kuchyňské desky.

Technický manuál

UV stabilní

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Originální design

Více o materiálu Přírodní kámen 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.