Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-05.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Emperador Dark - Přírodní kámen

Emperador Dark Přírodní kámen

Emperador Dark - Přírodní kámen

Specifikace produktu

Díky dramatickému žilkování a plnému hnědému zbarvení je španělský mramor skvělým dekoračním prvkem.

BrunoPaul

Země původu:

Španělsko

Typ materiálu:

mramor

 

Možnosti použití

Přírodní kámen má široké využití v interiéru i exteriéru. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat přírodní kámen s ostatními prvky interiéru a exteriéru.

Další vzory desky Emperador Dark

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Přírodní kámen

Každá deska z přírodního kamene má originální design a strukturu, která je neopakovatelným unikátem. Představujeme Vám výběr nejžádanějších žul a mramorů v České republice a na Slovensku, ale jsme schopni Vám dodat jakýkoliv dekor přírodního kamene dle Vašich požadavků a preferencí!

Luxusní materiál s jedinečným a neopakovatelným vzorem. Každý vytěžený kus přírodního kamene je originál. Povrch desky z přírodního kamene může být v klasickém lesklém, matném či kartáčovaném povrchu.

  • nadčasový design
  • dlouhá životnost
  • dobrá dostupnost materiálů
  • originální a jedinečný vzhled kamene
  • dobrá kombinovatelnost s dalšími materiály a barvami
  • kvalita materiálu
  • odolnost proti klimatickým podmínkám
  • mnohostranné využití

Rádi Vám zpracujeme individuální nezávaznou cenovou nabídku. Cena je vždy řešena individuálně dle konkrétních rozměrů dané desky a může se lišit dle konkrétní kresby a "čistoty" kamene. Nabízíme Vám také možnost vybrat si osobně design své desky ve velkoskladu u našeho dodavatele.

Na přání vyrobíme dřez či umyvadlo lepené ze stejného druhu kamene jako je pracovní deska a na výběr máte hned několik možností.

Kuchyňská deska z kamene Vám při správné péči vydrží věčnost a vytvoří ve Vaší domácnosti velice zajímavý a luxusní prvek.

Vlastnosti materiálu

Mezi hlavní vlastnosti přírodního kamene patří tvrdost, odolnost proti poškrábání, dlouhá životnost a odolnost proti přírodním vlivům. Desky z přírodního kamene jsou vhodné do interiéru i exteriéru.  

Kvůli zvýšené nasákavosti (liší se dle typu materiálu) je nutné povrch před použitím ošetřit IMPREGNACÍ. Po čase je nutné tuto ochranu obnovit, a to v časovém intervalu závislém na používání pracovní desky.

Doporučujeme 1x ročně kontaktovat firmu Bruno Paul a objednat ozdravení Vaší kuchyňské desky.

Technický manuál

UV stabilní

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Originální design

Více o materiálu Přírodní kámen 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.