Ardesia Bianco - Laminam

Ardesia Bianco Laminam

Ardesia Bianco - Laminam

Specifikace produktu

DOSTUPNÉ FORMÁTY / TLOUŠŤKY

1200 x 3000 mm (47,2" x 118,1") / Laminát 5mm
1200 x 3000 mm (47,2" x 118,1") / Laminát 5+mm

1620x 3240 mm (63,7" x 127,5") / Laminát 12 a 20mm

Povrch a Spacco

Ardesia Bianco a Spacco je součástí série I Naturali, kolekce, která je inspirována zemí a jejími materiálními zdroji. Desky mají protiskluzovou úpravu R10, díky které jsou zvláště vhodné pro obytná a komerční prostředí, kde lidé chodí po površích, které mají tendenci vlhnout.

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Laminam

Laminam je válcovaná keramika získaná mokrým drcením a rozemletím surovin typu jíly, žuly a metamorfované horniny s přítomností živců a jiných keramických pigmentů, zhutněná a spékaná o teplotě 1 200 °C v plynové peci a poté konstrukčně vyztužena přilepením inertního materiálu (textilie ze skelného vlákna) na spodní stranu. Desky odolávají poškrábání a hlubšímu oděru. Proto jejich povrch zůstává stále stejný i po častém mytí a intenzivním používání v kuchyňském prostředí. 

Desky neobsahují žádný organický materiál, proto v kuchyňském prostředí dobře beze změny svého povrchu odolávají přímému kontaktu s horkými předměty, např. hrnci a jinými kuchyňskými potřebami. Nedovolí přichycení k povrchu bakteriím, plísním ani houbám.

K dispozici ve čtyřech typech povrchové úpravy: Naturale (přírodní), Lucidato (lesklá), Soft Touch (jemná) and Bocciardata (pemrlovaná, zdrsnělá).

Technický manuál

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Široká kolekce dekorů

Odolný proti bakteriím

Odolný proti skvrnám

Nenasákavý materiál

UV stabilní

Odolní proti šťávám

využití v exteriéru

Více o materiálu Laminam 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.