Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-05.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Imagine Grey - Technistone

Imagine Grey Technistone

Imagine Grey - Technistone

Specifikace produktu

Stylem navazuje na oblíbený vzor Poetic Black. Imagine Grey byl stvořen pro okamžiky, kdy se nemůžeme rozhodnout, zda upřednostnit černou či bílou. Jeho základ v šedém odstínu prokreslují bělostné žilky a do interiéru přináší originalitu a vyváženost. Z kolekce Serenity si nyní vybere každý milovník nadčasového designu.

Velikost desky: Jumbo 160 / 320 × 160 cm
Tloušťka: 20 mm, 30 mm
Povrch: Leštěný, matný

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Technistone

Spojením přírodních materiálů s nejmodernějšími výrobními technologiemi vzniká jedinečný materiál, který dosahuje vynikajících vlastností, zejména vysoké pevnosti a kompaktnosti. Zákazníci oceňují především snadnou údržbu, neporézní povrch a vysokou odolnost vůči bakteriím a poškrábání. Rozsáhlá škála barev a vzorů nabízí řadu možností jak kombinovat tvrzený kámen s ostatními prvky interiéru.

Registrace záruky u společnosti Technistone.

Technický manuál

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Odolný proti bakteriím

Odolný proti skvrnám

Nenasákavý materiál

Obsah křemene více než 90%

Tvrdost 7/10

Více o materiálu Technistone 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.