Touto cestou bychom vás chtěli s předstihem informovat o plánované odstávce naší výroby v návaznosti na celozávodní dovolenou, která letos připadá na termín 01.-05.07.2024. V těchto dnech bude celá firma uzavřena, a nebudou tak probíhat ani služby realizací, tedy zaměření, výroba a montáže.

Light Grey Stone - Atlas Plan

Light Grey Stone Atlas Plan

Light Grey Stone - Atlas Plan

Specifikace produktu

Povrch: Hedvábný (Silk)

Tloušťka: 6mm, 12mm

Rozměr desky:1620 x 3240 mm / 1600 x 3200 mm

Bookmatch: NE

Endless: NE

Natur Vein Tech.: NE

Líbí se vám tato deska?

Líbí se vám tato deska?

Popis materiálu Atlas Plan

ATLAS PLAN je značka patřící pod brand ATLAS CONCORDE, která se od roku 20217 specializuje se na výrobu velkoformátové keramiky. Velké rozměry desek Atlas Plan umožňují jejich využití v jakémkoli typu prostoru a projektu: interiérové prvky - kuchyňské a koupelnové desky, backsplashe, integrovaná umyvadla a toaletní desky, pracovní desky, stolové desky a stoly, pulty. Nástěnné aplikace pro vnitřní a venkovní řešení obkladu stěn i podlah, jako jsou odvětrávané fasády a podlahy.

Atlas Plan keramika neobsahuje žádné plasty ani organické látky, takže při vysokých teplotách je zcela inertní. Není proto v žádném případě hořlavá ani vznětlivá. Nemůže být poškozen hořícími cigaretami, žhavými uhlíky, horkými kapalinami nebo plameny. Atlas Plan desky jsou zcela nehořlavé, takže nevzplanou a v případě požáru neprodukují kouř ani neuvolňují toxické látky, čímž omezují šíření plamenů.

Tato keramika odolá i nejnižším teplotám bez rizika vzniku trhlin, prasklin nebo odlupování materiálu. Kromě toho se Atlas Plan desky v důsledku teplotních změn neprohýbají ani nelámou. Lze je tak bez obav použít v aplikacích vyznačujících se silným působením atmosférických vlivů, jako jsou vnější stěny budov nebo větrané fasády.

TECHNOLOGIE NATURA-VEIN™ IMITUJE VZHLED PŘÍRODNÍHO MRAMORU

Vzor žil je reprodukován v celé tloušťce desky, což zaručuje dokonale konzistentní povrch a tělo. Tuto exkluzivní technologii lze použít i na desky Atlas Plan o tloušťce 20 mm. Stejně jako u přírodního mramoru i u desek Atlas Plan žilnatý vzor desky kopíruje povrchový dekor, proto mají výrobky Atlas Plan s průchozí žilnou strukturou náhodnou grafiku.

NATURA-BODY TECH

Natura-Body Tech je exkluzivní technologie, která je ideální pro použití v jakémkoli typu instalace, kde je vyžadována kontinuita. Celoplošná porcelánová keramika je výrobek složený ze stejného materiálu v celé ploše, kompaktní a homogenní. Zvláštní technika zpracování, která zaručuje estetickou stálost, i když dojde k poškození horní vrstvy.

Odolný proti poškrábání

Dlouhá životnost

Široká kolekce dekorů

Odolný proti bakteriím

Odolný proti skvrnám

Originální design

využití v exteriéru

Dlouhá životnost

Nenasákavý materiál

Více o materiálu Atlas Plan 

Potřebujete poradit?

Máte dotaz nebo potřebujete nacenit projekt? Kontaktujte nás.